Podpořte nás
Aktuality

Včerejší akce v Oboře

Včerejší akce v Oboře

Včerejší celodenní akce v Restauraci Obora se opravdu vydařila. Nejen, že návštěvnost předčila naše očekávání, ale i celková částka, která od majitelky a provozovatelky paní Hany Vyrtychové poputuje našim zvířátkům, je pro nás překvapující. Po sečtení včerejší tržby dosáhla částka pro naši stanici celých 15.133 Kč. Velmi děkujeme ansámblu Restaurace Obora za vynikající organizaci a milou podporu naší stanice! Děkujeme také všem, kteří nás přišli podpořit. Atmosféra byla nadmíru příjemná a jídlo vynikající.
Aby nezůstalo jen u psaných gest, okolí Obory také obzvláštnili uzdravení pacienti, které jsme společně s některými z vás vypustili. Do nově vyvěšené budky se ubytovalo 25 netopýrů rezavých, pod křoví do listí se zahrabali 2 ježci západní a mezi stromy začala poletovat kavka obecná. O kousek dál jsme také vypustili 3 netopýry pestré, netopýra parkového a netopýra hvízdavého. Hezčí tečku jednoho nedělního dne si snad nejde ani přát :)

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>