Podpořte nás
Aktuality

Listopadová bilance

Listopadová bilance

Letošní rok je pro naši stanici ve spoustě událostí výjimečný. Kromě toho, že se intenzivně stěhujeme do nově vybudovaného areálu na Huslíku, připravujeme jeho slavnostní otevírání a dokončujeme další zajímavé projekty, jsme také přijali rekordní počet zraněných živočichů. Od počátku roku je to celkem 1610 živočichů, kteří potřebovali naši pomoc. To je o 300 zvířat více, než jsme přijali v loňském roce v průběhu celého roku. Jedním z posledních pacientů, kterého jsme přijali, je kavka obecná. Ta byla bohužel postřelena zbraní na pravém křídle. Kdo a proč se k takovému činu uchýlil, nám pravděpodobně zůstane skryto. Smutné je, že tento případ není ojedinělý a setkáváme se s ním poměrně často…

Chtěli bychom poděkovat Vám všem, kteří nás dlouhodobě podporujete. V současné situaci, kdy počty živočichů nezadržitelně stoupají a zvyšují se také náklady na provoz stanice, je pro nás velmi obtížné získat optimální finanční podporu, proto si moc ceníme každé malé či větší částky, která se k nám dostane. Moc děkujeme!

Pokud byste nás chtěli ještě podpořit, připomínáme dárcovskou DMS: SMS lze zaslat ve tvaru DMS ZVIREVNOUZI POLABI na číslo 87777 (platí pro všechny operátory, cena DMS je 30 Kč, naše stanice obdrží 28,50 Kč). Pro celoroční odečet sms každý měsíc, lze poslat DMS ve tvaru DMS ROK ZVIREVNOUZI POLABI.

Dále stále běží i program ERA pomáhá regionům, kde musíme získat minimum 5 000 Kč. Zatím jste nám věnovali celkem 2 200 Kč, za což také velmi děkujeme! Pokud byste nám chtěli poslat částku do tohoto projektu, lze tak učinit na číslo účtu 101 7777 101/0300, variabilní symbol pro náš projekt je 1304 (Ten je nutné vždy uvést.). Více se dozvíte na:

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>